Oxdog CROSS 28 RD ROUND NB

Kód: 402/LAV 402/PRA Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Oxdog
€49,90 –8 %
Cross 28 1
€49,90 –8 % €45,90
Skladom (3 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Variant

CROSS

Pod názvom Cross sa skrýva univerzálny kompozitová palicu od Oxdog. U palíc od Oxdog sú všetky technológie uvedené priamo na palici. Na hornej strane shaftu nájdeš obdĺžnik, v ktorom sú piktogramy ku všetkým použitým technológiám.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kľúčové vlastnosti:

Tvrdosť: 28mm
Omotávka: Touch
Materiál tyče: Kompozit
Tvar rukoväte: Okrúhly
Názov čepele: Block
Tvrdosť čepele: Mäkká
Certifikace IFF: áno
Typ shaftu: rovný

CROSS

Pod názvom Cross sa skrýva univerzálny kompozitová palicu od Oxdog. U palíc od Oxdog sú všetky technológie uvedené priamo na palici. Na hornej strane shaftu nájdeš obdĺžnik, v ktorom sú piktogramy ku všetkým použitým technológiám. Poďme sa teda spolu pozrieť na tieto technológie:

  • Composite - Oxdog používa 2 typy kompozitu R600 a R500. R600 je kvalitnejšie a ľahší kompozitný materiál. R500 je ťažšie kompozitný materiál, však je to najodolnejší materiál, ktorý Oxdog pre výrobu svojich palíc používa. Pokiaľ na palici nájdeš napísané len "Composite", jedná sa o kompozit R500.
  • Pre-Preg je značka pre strojovo vyrábané florbalové palice na automatizované výrobnej linke.
  • TRX resin je označenie typu živice, ktorá sa používa pri výrobe palíc. Oxdog používa u svojich paliciach 3 druhy živice: živicu EVO, TRX a odľahčenou živicu HES. Živica EVO i TRX sú syntetické živice. Živica TRX je o niečo ťažšie a má kratšiu životnosť ako živice EVO.
  • Medium fast - Toto je označenie sily a rýchlosti Tvojou palice. Oxdog svoje shafty rozdeľuje do 4 skupín: Hyper, Ultra, Super a Medium fast. Palice s týmto označením dokážu vyvinúť stredná rýchlosť a tým pádom preniesť dostatok energie do Tvojej strely. Palice s týmto označením patrí medzi stredne rýchle palice.

OxDog Block

Čepeľ Block je výsledok snahy znížiť hmotnosť bez akéhokoľvek vzdanie sa funkcií čepele a alebo jej sily. Block je strelecká čepeľ, ktorá má veľa veľkú hraciu plochu. Vyniká predovšetkým svojou ľahkosťou (váži 70g) a je stavaná predovšetkým na strelu ťahom.

Oxdog Block je torzne tuhá čepeľ po celej svojej dĺžke - od päty po špičku čepele. Je celkom neobvyklé, že čepeľ má rovnakú tuhosť po celej svojej dĺžke. Vďaka tomu vám Block prinesie tvrdú ranu ako žiadna iná čepeľ. Táto čepeľ je ako zrodená pre najtvrdšie strely!

Florbalová čepeľ Oxdog Block je předzahnutá čepeľ s mierne predzahnutá špičkou smerom dovnútra a dolu. Block je ideálny strelecká čepeľ s ktorou budú tvoje strely naozaj tvrdé! Backhandové strana čepeľ je pomerne rovná. Stáča sa až jej posledná tretina a špička sa potom stáča dovnútra a smerom nadol. Toto je super, pretože Ti zahnutie čepele nevadí pri streľbe backandem. Môžeš využiť pomerne veľa plochy čepele. Block je teda ideálny pre hru backhandem.

Čepeľ má hrubšie spodný rám pre ľahké nabratie loptičky, čo zlepší predovšetkým Tvojou streľbu ťahom. Block je mierne (3 °) podseknutú. Konštrukcia čepele ju predurčuje pre vynikajúcu strelu ťahom a zároveň tuhosť čepele Tí prináša super strelu príklepom. Block je vynikajúci pre streľbu ťahom a tiež na manipuláciu s loptičkou. Loptička na čepeli drží a pohybuje sa vo vrecku, ktorá vďaka konkávnosť a predzahnutá vznikla. Prácu s loptičkou tiež zlepšuje materiál čepele, ten ju robí plynulú a loptička neodskakuje, zároveň ale zachováva skvelé strelecké vlastnosti.

OxDog Touch GRIP

Oxdog Touch GRIP je omotávka, u ktorých bol kladený veľký dôraz na jej trvanlivosť, najmä v najviac namáhaných častiach tak, aby táto omotávka vydržala maximálne možné zaťaženie a rýchlosť jej opotrebenia bola minimálna. Skvele drží v rukách, nepreklzáva a výborne odvádza pot.

Kľúčové vlastnosti:

  • štandardne dlhá omotávka
  • vynikajúce protišmykové vlastnosti
  • extra dlhá životnosť
  • veľmi príjemná omotávka s perforáciou pre lepší odvod potu
  • absorpcia vibrácií

 

Dodatočné parametre

Kategória: Oxdog
Záruka: 2 roky

Florbalové hokejky OXDOG

OxDog florbalky - sila a precíznosť vo vašich rukách. Objavte špičkovú technológiu a inovatívny dizajn, ktorý posúva vašu florbalovú hru na novú úroveň. Stávka na kvalitu a výkon. Vyberte si svoju víťaznú florbalku už dnes a nechajte sa uniesť vášňou pre florbal s OxDog!"